Great communication skills in both Arabic and English.At least 2 years working experience in Toys business.

Skills in internet and social media marketing and managing.

Objectives:

Find and add potential customers to our social media accounts.Manage multiple social media platforms and accounts effectively.Interact with fans and let them refer us to their friends.

Salary:

USD1000.00/month

Prospect:

Growth in sales commissions.

Promote to regional manager taking care of business locally.

مهام معينة

  • Attract potential customers to our social media accounts.
  • Manage social media marketing plans.
  • Interact with fans and increase sales.

تفاصيل الوظيفة

المجال الصناعي:
المجال الوظيفي:
مجموع الشواغر:
4 شاغر
نوع الدوام:
الوردية الأولى في الصباح
نوع الوظيفة:
الجنس:
لا تفضيل
أدنى مؤهل:
حاصل على شهادة
المستوى المهني:
موظف مهني
أدنى خبرة:
سنتان
آخر تاريخ للتقديم:
ديسمبر ۰٦, ۲۰۱۸
تاريخ الاعلان:
نوفمبر ۰۵, ۲۰۱۸

Coni-Toys

البيع بالتجزئة · 1-10 موظف - دبي

Coni-Toys - Retail and Wholesale

ما هي مميزاتك التنافسية؟

....أحصل على تحليل تنافسي سريع وإرشادات مهنية مهمة لك
تواصل مع فريق خبرائنا المهنيين للحصول على ما سيميزك عن الآخرين!
جرب مهنتي بريميوم

وظائف مشابهة

Digital Marketing Manager Assistant

Rashed A. Al Rashed & Sons Co, الدمام, المملكة العربية السعودية
معلنة منذ فبراير ۲۱, ۲۰۲۴

Marketing Executive

Carmel Group Logistic Services, الدمام, المملكة العربية السعودية
معلنة منذ مارس ۰۵, ۲۰۲۴

Carmel Group Logistic Services, مدن متعدده, المملكة العربية السعودية
معلنة منذ مارس ۱۱, ۲۰۲۴

Digital Marketing specialist

Bab Rizq Jameel, الرياض, المملكة العربية السعودية
معلنة منذ فبراير ۲٦, ۲۰۲۴
عرض الكل